Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Serwer CS:GO?
Witam wszystkich, nie oszukujmy się sieć trochę umiera, przyszedłem do was z najlepszym pomysłem na szybciutkie rozkręcenie sieci, mam w planach zrobienie swojego serwera cs:go, co wy na to? Możecie pisać czy chcecie taki serwer zobaczyć na sieci a @ Awes i @Heban pisać możecie czy by został przyjęty taki serwer.
Przy okazji wybierzcie już jaki mod by miał być.
1 - Retake (vip, rękawiczki, noże, skiny, 128tick)
2 - Arena 1vs1 (vip, rękawiczki, noże, skiny, 128tick)
3 - 5v5 (vip, rękawiczki, noże, skiny, 128tick)
Odpowiedz
Zwykłe ffa 1 Z vipem i innymi pierdołami + jak nie chcesz dużo za serwer bulić to zrób dla wszystkich go dla prime, non prime i dla osób z vackiem.
CS mym Bogiem, headshoty nałogiem, zabijanie zabawą, a kampienie podstawą  3

[Obrazek: WcMc.png]

Odpowiedz
Dużo gadania a i tak nie zrobisz tak samo miałeś robić własny serwer cs 1.6 miałeś niby gotowe 2 paczki i 300zl na rozkręcenie a za admina składki nie chciałeś dac bo niby kasy niemasz a na serwer byś miał...
Szkoda gadać a tak do serwera to looto...

Powodzenia
Odpowiedz
(24.03.2019, 10:46)oTato Anubis napisał(a): Dużo gadania a i tak nie zrobisz tak samo miałeś robić własny serwer cs 1.6 miałeś niby gotowe 2 paczki i 300zl na rozkręcenie a za admina składki nie chciałeś dac bo niby kasy niemasz a na serwer byś miał...
Szkoda gadać a tak do serwera to looto...

Powodzenia

Jebany dzieciaku, powiedziałem że może będę robił swój serwer, zrobiłem 2 gotowe paczki, na twoim testowym serwerze (Sam na nim byłeś) jesteś sciekiem odzywasz się a sam swojego serwera nie umiesz rozkręcić bobasie 2 Tłumaczyłem każdemu historię dlaczego kasy nie mam więc spie*dalaj2
Odpowiedz
Po 1. Bez wyzwisk po 2. Zrobisz będzie reklama będzie w tabeli dział dostaniesz
1
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości