Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wywiad z Klaudia
Wywiad z Klaudią!

@"Rutek" : Witam cię Klaudio! Może zaczniemy od tego, że się nam przedstawisz.

@ Klaudia : Hejka, jestem Klaudia.

@"Rutek" : Może nam powiesz, ile masz lat, jakie masz zainteresowania, jakieś plany na przyszłość?

@ Klaudia : Mam 16 lat. Uwielbiam grac w siatkówkę, chodzę na treningi 2 razy w tygodniu po 2h. Interesuje się także muzyką, tańcem, sportem i rysowaniem

@ Klaudia : Na przyszłość mam plany z moim @ Tymek :3

@"Rutek" : Ciekawe, ciekawe a masz jakieś plany związane z siatkówką chcesz zostać profesjonalną siatkarką czy grasz dla zabawy?

@ Klaudia: Miałam w planach zostać siatkarką, ale stwierdziłam, że to jest nie realne. Marzenia sie nie spełniają tzn. niektóre

@"Rutek" : Jeżeli jesteś w tym dobra to czemu nie? A powiedz nam w jakiej miejscowości mieszkasz?

@ Klaudia : Województwo Wielkopolskie, niedaleko miasta Poznań.

@"Rutek" : Wielkopolskie... niedaleko mnie, masz jakieś atrakcje w swoim mieście?

@ Klaudia : To znaczy nie mam atrakcji w swoim mieście bo mieszkam na wsi  ale w Poznaniu pewnie jakieś są. Dla mnie atrakcją są centra handlowe 

@"Rutek": Nasi czytelnicy na pewno chcieliby się dowiedzieć, jak trafiłaś na cs-podlasie.com?

@ Klaudia : No... kiedyś należałam do innej sieci. Miałam tam kolegę, który grał na tej sieci i polecił mi ten serwer, a więc zaczęłam tutaj grać i pierwszą osobą 
jaka poznałam był to nie kto inny jak Talerz 

@"Rutek" : Pozdrawiam serdecznie @ talerz 'a. Dobra przejdziemy teraz do pytań "Co wolisz?". Gotowa?

@ Klaudia : Jasne 33

@"Rutek": Sok czy Pepsi

@ Klaudia: Sok

@"Rutek" : Pies czy rybki?

@ Klaudia: Pies

@"Rutek": TeamSpeak3 czy Discord?

@"Rutek" : Bym zapomniał jak ci się podoba nasz TS i nasze forum coś do poprawek?

@ Klaudia : Jest o wiele lepiej niż kilka miesięcy temu. Żadnej poprawki bym nie wprowadziła bo jest idealnie, a poza tym co za dużo to nie zdrowo 

@"Rutek" : A jak się czujesz w roli ROOTa? Jakie masz obowiązki?

@ Klaudia : Moim obowiązkiem jest pomoc na serwerze ts3. Pomagam administracji, poprawiam różne rzeczy.

@"Rutek": Yhym, to byłoby na tyle, pożegnaj się ładnie z naszymi czytelnikami 

@ Klaudia: Dobranoc, pozdrawiam mamę, tatę i rodziców 38 Buziaczki 38 ;*

@"Rutek" : Także pozdrawiam i widzimy się za tydzień w kolejnym wywiadzie 
Odpowiedz
Mamę, tatę i rodziców, hm.. dużo ich masz ja mam tylko dwóch ;D
[Obrazek: 9Ug4spO.jpg]
Odpowiedz
Opss XDD *to miało być śmieszne 6*
Zaskoczę Cię kochanie, też mam uczucia 1
Odpowiedz
Bardzo fajny wywiadzik 1
Jak widać ktoś nie wie co to sarkazm 1