Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Regulamin forum
#1
Zasady ogólne:

1. Forum jest miejscem publicznym, stworzone zostało dla ulepszenia komunikacji gracz - administrator, administrator - gracz, są tu zamieszczone wszystkie najważniejsze rzeczy, z tego miejsca zaczynają się wszystkie pomysły i konkursy, które następnie wchodzą w życie serwera.

2. Jak to w miejscu publicznym wypowiadamy się w sposób kulturalny, jakiekolwiek wulgaryzmy czy wyzwiska nie mają prawa bytu.

3. Nie tolerujemy cwaniakowania , pobłażania znajomym - oczywiście bardzo dobrze, że masz tu kolegów ale nie może to im dawać możliwości uchylania się z tego powodu od regulaminu, nie może być równych i równiejszych.

4. Każdy problem ma mieć osobny temat do którego podejdziemy indywidualnie, 1 problem = 1 temat. W przypadku gdy jakiś inny gracz założył podobny temat do tego, który Ty chciałeś założyć choćby był on stary, masz prawo go "odkopać" i tam umieścić swoją wypowiedź/pytanie.

5. Nie umieszczamy bezsensownych postów, tematów nie zawierających jakiegokolwiek sensu - nie dotyczy offtopu

6. Zabrania się floodowania, czyli wysyłania jednego posta kilkakrotnie, jeden po drugim.

7. Zakazuje się  i nabijania postów typu "spoko", wysyłanie same emotki itp.

8. Zabrania się tworzenia wielu kont do aktywnego korzystania z nich.

9. Nie wdajemy się w wyzwiska i utarczki nawet gdy jesteśmy prowokowani, należy taką sytuację zaraportować i nie łamać regulaminu bo działa on też na osoby, które wulgaryzmów i obrażania drugiej osoby użyją w swojej obronie.

10. Jeśli czymś zawiniłeś to przyjmij z pokorą karę, a nie płacz i nie siej zamętu.

11. Żadnego marudzenia i wylewania żalów (typu, straciłeś admina, dostałeś bana i piszesz, że odchodzisz bo Twoja głupota nie zna granic i popełniłeś jakiś tam błąd)

12. ,Żadnego obgadywania innych użytkowników w sposób inny niż założenie sensownego tematu i kulturalne przedstawienie swojej opinii i zarzutów.

13. Żadnych szybkich, nieprzemyślanych ruchów ze strony załogi - każda nabór, ban, niosą za sobą konieczność powiadomienia użytkowników o przyczynie takiego działania poprzez założenie tematu w odpowiednim dziale.

14. Zabrania się umieszczania linków do stron z treściami
erotycznym , oraz do jakichkolwiek stron/for
na których znajdują się  ułatwienia do gry  tzw. Cheaty.

15. Zabronione jest ukazywanie, udostępnianie na swoich profilach oraz innych miejscach forum zdjęć i treści gorszących.

16. Pisanie skarg bez konkretnego powodu czy to "dla żartu" powodujących wszczęcie procedur dochodzeniowych jest zakazane

Kary:

1. Spamowanie na forum (posty, tematy), bezsensowne treści = 1 warn/ban 3 dni /ban 7dni /ban perm.

2. Oczernianie i obgadywanie osób trzecich  = 1 warn/ban 3 dni /ban 7dni /ban perm.

3. Reklamowanie innych serwerowni niż w odpowiednim dziale = ban perm

4. Multikonta = ban perm

Shoutbox:

Szczegółowy regulamin shoutbox znajduję się tutaj -> http://www.cs-podlasie.com/Watek-regulam...utbox_1481


Rangi:

Prezes - stara się sklejać całe CS-Podlasie w ład i porządek, pracuje nad rozwojem serwerów i społeczności, pilnuje społeczności, koordynuje prace całego zespołu, rozstrzyga spory. Działa zawsze jawnie i szanując wszystkich stara się informować społeczność o ważnych sprawach.

Z dużym zaufaniem do teamu - bez potrzeby nie wtrąca się w prace pozostałego zespołu.

W razie pytań i innych spraw pisze zazwyczaj do Team Pride`u
lub Opiekuna Forum


Opiekun forum - Jego zadaniem jest praca nad odpowiednim działaniem technicznym forum jak i wszelka pomoc innym użytkownikom. Rozpatruje wszystkie podania.Team PRIDE - elita CS-Podlasie, trzymają forum oraz użytkowników (zespół również) w kulturze, harmonii, ładzie i składzie. We wszystkich sytuacjach zawsze i wszędzie egzekwują wypełniane funkcje przez rangi niższe.

Pamiętajcie regulamin od a do z tyczy się również i Was. Żadnych działań niejawnych. (wszystko dzieje się oficjalnie - usuwacie, banujecie itp to dodajecie stosowany komentarz bądź temat)

W razie pytań i innych spraw piszecie zazwyczaj do Prezes`a

[email protected] Serwera -  ogarniają od a do z swój serwer oraz moderację na forum w jego obrębie. Dodatkowo trzymają w kulturze, harmonii, ładzie i składzie wszystkich użytkowników w obrębie swojego forum jak również nadają uprawnienia adminów w obrębie swojego serwera i egzekwują wypełniane funkcje osób z serwera nad, którym trzymają opiekę.

Pamiętajcie regulamin od a do z tyczy się również i Was. Żadnych działań niejawnych. (wszystko dzieje się oficjalnie - usuwacie, banujecie itp to dodajecie stosowany komentarz bądź temat).

W razie pytań i innych spraw piszecie zazwyczaj do Prezes`a , Team Pride`u
lub Opiekuna ForumModerator Forum - Zajmują się pilnowaniem porządku na całym forum pod względem treści tematów, jak i przestrzeganiem regulaminu forum przez użytkowników i zespół

W razie pytań i innych spraw piszecie zazwyczaj do Team Pride`u lub Opiekuna ForumAdmin Dr - ogarniają graczy na serwerach. Wszędzie i zawsze chcemy widzieć powody banów, kulturę i szacunek dla graczy.

W razie pytań i innych spraw piszecie zazwyczaj do [email protected] Serwera , który sprawuje opiekę nad danym serwerem.
Bill Gates napisał(a):Skomplikowaną pracę najlepiej powierzyć osobie leniwej ona wykona ją w najprostszy możliwy sposób.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości